Skip to main content

Webová aplikace Element

Element Matrix

Element je pro každého, od neformálního chatu po vysoce výkonnou spolupráci. Komunikujte tak, jak chcete Element – ​​univerzální zabezpečená chatovací aplikace zcela pod vaší kontrolou.

Ať už jste tým, rodina, komunita.

Ať už hledáte individuální chaty, malé soukromé skupiny, velké veřejné skupiny.

Ať už chcete být viditelní, abyste přilákali více členů, flexibilní pro shromažďování uživatelů z různých subjektů a aplikací, nezávislí a důvěrní, abyste si zachovali své soukromí.

Nebo pokud toužíte po tom všem zároveň. Element je místo, kde se budete cítit jako doma. Připojte se nebo vytvořte místnosti podle tématu, skupiny a události.

Rozhodněte se, jakou úroveň řízení přístupu chcete poskytovat (pouze pro pozvání, pokud máte odkaz, veřejnou), jak viditelná by měla být historie. Vytvořte si vlastní soukromé komunity, seskupte své místnosti podle tématu a filtrujte je.

Tmavý motiv nebo světlý motiv – připravte si Element podle svého!

Element plně využívá výhod otevřeného standardu Matrix. Mnoho z toho, co Matrix umožňuje, je možné, protože je stejně jako web samotný decentralizován.

Decentralizace umožňuje datovou suverenitu, poskytuje vlastnictví a kontrolu dat pro místní i cloudová nasazení.

Element_web_1.8.1_screenshot.png

Bezpečnost

Ve výchozím nastavení je šifrování end-to-end a ověření zařízení s křížovým podpisem. Žádné dolování dat, přístup třetích stran nebo odposlouchávání.


Bonus

Díky možnosti přemostit různé aplikace, jako je Slack, Whatsapp, Messenger, Signal a Telegram, přímo do rozhraní Element, již nemusíte instalovat a udržovat tucet různých aplikací, jen abyste byli v kontaktu s přáteli, rodinou, prací, dalším chatovacím klientem vaší práce…

Jedna z mých oblíbených funkcí? Správa oznámení. Můžu mít každé oznámení z každé místnosti, nastavit, abych dostával upozornění, jen když jsem označen, nebo nikdy nedostávat žádná oznámení… nikdy. Ale Element tím neskončil, ne, mají jedno z mých oblíbených nastavení upozornění, jaké jsem kdy viděl: upozornění na klíčová slova.

Řekněme, že chci vědět, kdykoli někdo mluví o psech. Mohu přidat klíčová slova do své konfigurace a dostat upozornění, kdykoli někdo řekne, že pes, psi, kočky slintají :-)