Aplikace s otevřenou registrací

Zde najdete všechny aplikace s otevřenou registrací.

CryptPad Arch Linux Cz

Webová  kancelářská sada CryptPad

CryptPad nabízí bohatou webovou kancelářskou sadu alternativu k Disku Google, ale s důrazem na soukromí a se  šifrování typu end-to-end.

Registrovat je možné na stránce     CryptPad Arch Linux Cz 
Informace o aplikaci CryptPad

Pixelfed CZ

Pixelfed CZ

Pixelfed je sociální síť zaměřená na sdílení fotografií a videí, která se v poslední době stává velmi populární.  Uživatelské rozhraní je podobné Instagramu, ale s mnoha vylepšeními, které ho činí jedinečným.

Registrovat se můžete na stránce  Pixelfed CZ

Bitwarden Vaultwarden

Bitwarden je řešení správy hesel s otevřeným zdrojovým kódem pro jednotlivce, týmy a obchodní organizace. Vaultwarden je neoficiální server kompatibilní s Bitwarden napsaný v Rustu, plně kompatibilní s klientskými aplikacemi.

Stránka registrace

Jak začít pracovat s aplikací Bitwarden

Mastodon

Mastodon je otevřená sociální síť, která byla založena v roce 2016 Eugenem Rochkoem. Tento systém umožňuje uživatelům vytvořit svůj vlastní server (instance), který může být propojen s ostatními serverovými instancemi, které používají stejný software. To znamená, že uživatelé si mohou vybrat, na jakém serveru chtějí svůj účet vytvořit, a mohou komunikovat s uživateli na jiných serverech, jako by to byla jedna velká sociální síť.

mastodon-logo.jpg

Stránka registrace

Searxng CZ

Searxng je vyhledávač, který nabízí uživatelům možnost vyhledávat informace na internetu s důrazem na soukromí a anonymitu.

Vyhledávač je na stránce Searxng CZ